ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї туристи можуть замовити аудіоекскурсію містом п'ятьма мовами

В Музеї історії міста можна замовити аудіоекскурсію Коломиєю. Це стало можливим завдяки співпраці міської ради із фондом Європейського Союзу в рамках проекту "Східноєвропейські перлини". Над створенням цього своєрідного аудіогіда працювало управління економіки міської ради спільно з Туристичною асоціацією Івано-Франківщини, передає "Дзеркало Коломиї" з посиланням на прес-службу Коломийської міської ради.
Насолодитися екскурсією, яку персональний екскурсовод проведе для вас особисто українською, російською, польською, англійською чи німецькою мовами, дізнатися більше про історію багатьох коломийських кам’яниць буде цікаво не лише туристам. Переклад – туристичної асоціації.
Аудіопристрої зручні у користуванні, їх можна отримати безкоштовно. Разом з тим видають інструкцію для їх використання та карту з маршрутом. Пробний аудіотур "Мандрівка цісарським містом" у супроводі співробітниці музею історії міста Мирослави Кочержук залишив у працівників міської ради приємні спогади. А ще – бажання неодмінно повторити екскурсію.
Навіть тих, хто народився і виріс в Коломиї, хто цікавиться історією рідного міста, вразила пізнавальна розповідь краєзнавця Василя Нагірного під акомпанемент мелодії троїстих музик, яка лунала у навушниках.