ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї провели заняття з майбутніми пенсіонерами

З метою надання консультативної та практичної допомоги з питань пенсійного забезпечення фахівці пенсійної служби області систематично проводять навчання для осіб пенсійного віку.
 
Ці заходи допомагають громадянам заздалегідь підготувати документи для призначення пенсії, вирішити проблемні питання та адаптуватися до свого нового статусу.

В черговий раз заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» провела заступник начальника Коломийського відділу обслуговування громадян Олена Пушкар.

Вона розповіла присутнім про перелік документів, необхідних для призначення пенсії, про переваги одержання виплат через банківські установи.

Крім цього майбутніх пенсіонерів поінформували про запроваджену Пенсійним фондом України нову послугу – «е-пенсія», яка надає їм можливість подати документи для призначення пенсії дистанційно, в електронному вигляді та відвідати сервісний центр лише один раз для отримання пенсійного посвідчення.

Наприкінці заняття майбутнім пенсіонерам порекомендували завчасно звертатися до сервісного центру з метою проведення попередньої правової оцінки документів, необхідних для призначення пенсії.