ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї борд з портретом Героя Небесної сотні розмістили на будівлі, що розвалюється. ФОТО

Вибиті шибки, обліплені оголошеннями стіни... Борд з портретом Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука розмістили на коломийській будівлі-розвалюсі.

Про це у Фейсбук написала дружина Героя Марія Ткачук.

"Він віддав найцінніше.
Так нема нічого ціннішого чим людське життя. І в святому писанні сказано "Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх... Івана 15:13"
В цьому невеликому місті є аж два Герої!
Епопея з вшановування пам'яті Небесної Сотні почалась з походів рідних по кабінетах можновладців ще зимою. Де на прохання встановити банери в пам'ять про полеглих міські чиновники бідкались і відповідали що 5000 грн. з міського бюджету це величезні кошти, які ну просто ніде взяти! І погодились встановити банери після пропозиції зборів коштів в спільнотах Фейсбуку".

"Фейсбук - велика сила, - продовжує Марія Ткачук, - вона навіть пробуджує у влади тимчасове почуття сорому, тому гроші на банери знайшлися без фб.
Пацани сказали - пацани зробили!

Акуратно до дня міста, яке святкує 777 років від заснування ми бачимо банер. І де - на руїнах заводу! Це як нерадива домогосподарка в якої порвались шпалери і замість того щоб їх переклеїти вона там картину повісила!

Це було б смішно якби не хотілось плакати. В місті не одна сотня банерів і можна б було зрозуміти міську владу, як би вона на самі дешеві місця замовляла якусь соціальну рекламу!
Але це  не соціальна реклама! Це пам'ять! Пам'ять живої людини, пам'ять скалічених дитинств! Які відчуття матимуть діти, побачивши портрет батька в такому місці?

Жадібна мерзота, в якої немає ні честі, ні совісті! Нема слів одні вирази і те нецензурні.

І це пройшло трішки більше 4 років!

Дякую Igor Slyuzar Сергій Коцюр, що хоч на громадській вбиральні цей банер не повісили".