ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Городенці відкрили фотозону #ЯЛюблюПокуття. ФОТО

Городенка тепер має свою візитівку. Сьогодні благодійний фонд "Покуття", створений за ініціативи Андрія Іванчука, відкрив ще одну фотозону "Я люблю Покуття" у Городенці.


Разом з Андрієм Іванчуком офіційно відкрили фотозону легенди українського футболу, ветерани київського "Динамо", які сьогодні на стадіоні "Колос" зіграли товариський матч з городенківським "Пробоєм". Помітно, що така ініціатива до вподоби містянам, оскільки, щоб сфотографуватись з новою візитівкою, прийшло чимало людей.


"Ми дуже задоволені і сьогоднішнім футболом, і фотозоною. Надіємось, що це не востаннє в нашому місті такі події. Це дуже важливо для молоді. Я думаю, що такі ініціативи і надалі будуть впроваджуватись в нашому місті", — каже Андрій Репко."Настрій у мене піднявся. Хотілося б, щоб у Городенці було більше таких свят. Я приїхала з внучкою. Уже зробила світлину з Андрієм Іванчуком біля фотозони. Приємно, що наша Городенка не залишається не поміченою",  — зазначає Діна Півторак.


Окрім цього, благодійний фонд "Покуття" оголосив конкурс - виконавши кілька простих умов, можна виграти 5000 грн, планшет, смарт-годинник та квитки на "Drive for life fest”.


Нагадаємо, таку ж фотозону відкрили вчора у Коломиї.