ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Цього достатньо". Ігор Слюзар назвав вартість порції шкільного харчування в Коломиї

Якість життя людей залежить від якісної, чистої води та здорового харчування.

Минулого року в Івано-Франківській області розпочалася перевірка якості харчування в школах, пише Дзеркало медіа.

Дзеркало медіа поспілкувалося з очільником Коломиї і дізналося, яка якість харчування  в коломийських школах і від чого вона залежить.

"Більшість освітніх установ в області пішли по принципу замовляти готове харчування, а в Коломиї в кожній школі є свої кухні, а якість харчування залежала від того, яку кількість коштів міська влада була готова витратити на дитину.

На сьогоді ця сума складає 17,5 грн в садочках і 13 грн в школах. Це достатньо. Скарг на харчування немає.

За якість харчування відповідають вищі особи в управлінні освіти", - розповідає Ігор Слюзар.

-Продукти закуповуємо через програму Prozorro на тендерах. До прикладу, того року закуповували масло, а прийшов спрет, ми моментально відмовилися від такої продукції і розірвали угоду з таким постачальником. Діти обходилися без масла 20 днів.

Але на сьогоднішній день ми все таки вагаємся чи не перейти нам принцип готових обідів, які практикуються в області", коментує мер Коломиї.

Детальніше читайте у нашій статті: Відео. Корупція, дороги, вода і самокритика. Ексклюзивне інтерв’ю Ігоря Слюзара для "Дзеркала медіа"

До теми: Читайте також: “З цим станом доріг мені балотуватися поки не можна”. Ігор Слюзар – про що говорив з міністрами, чому пішов Коцюр, за що звільнили Жупанського та мільйони гривень на дороги