ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Це не можна описати", - діти з Луганщини про відпочинок на Прикарпатті. ФОТОПротягом 10 днів група дітей працівників поліції з Луганщини  відпочивали у медико-реабілітаційному центрі МВС.  

20 хлопчиків та дівчаток мандрували Карпатами, а також побували у Коломиї, Івано-Франківську та Яремчі, повідомляє обласна поліція.

Діти відпочивали завдяки ініціативі двох керівників Головних управлінь Національної поліції Івано-Франківщини і Луганщини при сприянні Івано-Франківської обласної  профспілки атестованих працівників ОВС.

Перед від’їздом хлопчики і дівчатка поділилися враженнями від відпочинку, подякували вожатим і пообіцяли, що неодмінно повернуться на Прикарпаття.

"Мені дуже сподобалося тут відпочивати і я тут вперше. Програма дуже цікава і відпочиваючи у Карпатах, відчув справжній їх подих", – зізнається Арсен.

А Софійка каже, що не хоче їхати додому – дуже сподобалося на Івано-Франківщині: "Це не можна описати словами – це треба бачити", – зауважила дівчинка і пообіцяла повернутися влітку.

Малеча піднімалася у гори, побачила Музей  писанки у Коломиї, відвідала стежки Довбуша на Яремчанщині.

Кожна дитина на території медико-реабілітаційного центру МВС України висадила своє дерево. Ввечері гостей очікували спортивні ігри, конкурси, квести, майстер-класи, дискотеки та  цікаві флешмоби.