ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Тріумф отинійської школярки

З 17-22 березня у м.Чернівці відбувся IV етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій).
Шість переможців обласної олімпіади представляли команду Івано-Франківщини на Всеукраїнському рівні.
Перше місце виборола дев'ятикласниця Отинійського ліцею Іванків Софія, вчитель обслуговуючої праці Процак Ольга Михайлівна. Сімнадцять кращих і талановитих школярок 8-9 класів з усіє України відстоювали право стати переможцями. Змагання проходили у три етапи: комплексної роботи, творчого проекту та теоретичного туру.
Завданням комплексної роботи було спроектувати та виготовити, пошити виріб (набір для подорожуючого: підголівник, маска для сну та сумочка) із запропонованого набору матеріалів за 5 годин.
У другому турі, протягом двох годин, дівчатка готували зефір. Софія представляла чорнично-лавандовий зефір з чорносливом та чорничним конфі «Барви ПРОВАНСУ». У результаті двох етапів Софійка набрала максимальну кількість балів.
Завершальним був теоретичний тур. Учасникам протягом двох годин була дана проблема, яку потрібно вирішити і запропонувати рішення заданої проблеми, презентувати та захистити. Оцінювалось доцільність вирішення проблеми толерантне вміння сформулювати, висловити та відстояти свою позицію. На цьому етапі отинійська школярка гідно представила пропозицію та вміло спілкувалася, дискутувала, відповідала на запитання членів журі та учасників олімпіади.
Софія уже другий рік поспіль представляє Івано-Франківську область у цих змаганнях в минулому році вона посіла ІІІ призове місце. В цьому році показала найвищі результати у технології пошиття виробів та кулінарії. І загалом з впевненістю виборола І місце серед 8-9 класів на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Загалом команда з Івано-Франківщини посіла почесне ІІІ команде місце, з шести учнів п'ять місць призових. Пишаємось та гордимось юними талантами з Прикарпаття!!!
Вчитель обслуговуючої праці Отинійського ліцею Коломийської районної ради Процак Ольга Михайлівна.