ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Три уродженці Коломиї ідуть в президенти: коротко про кожного

На сьогоднішній день відомо, що на пост президента планують балотуватися троє уродженців Коломиї - Олександр Шевченко, Андрій Новак і за попередньою інформацією - Юрій Тимошенко.

Олександра Шевченка кандидатом у президенти висунуло Українське об'єднання патріотів (УКРОП). ЦВК зареєструвало його документи для участі у виборчих перегонах 21 січня.


Олександр Шевченко — підприємець, громадський діяч, політик, меценат. Автор ідеї, засновник та колишній директор гірськолижного курорту "Буковель". Народний депутат України 7-го (2014) та 8-го скликань. Народився 8 квітня 1971 року у Коломиї.
Андрія Новака кандидатом у президенти 24 січня висунули на XII-й позачерговому з’їзді політичної партії "Патріот".

Андрій Новак - український економіст, політолог, громадський діяч, кандидат економічних наук. Народився 24 січня 1973 року у Коломиї.


Юрій Тимошенко на вибори президента планує іти як самовисуванець.

Народився 3 квітня 1961 у  с. Дивне, Апанасенковський район, Ставропольський край). Обраний до Верховної Ради по 88 округу з центром у Коломиї.

У своєму оточенні Тимошенко стверджує, що “кошти на заставу йому зібрали побратими”. 

Нагадаємо, що у 2016 році нардеп заявляв про намір балотуватися. Тоді він закликав виборців скинутися йому на заставу.

Тимошенко писав, що в його долі було багато пророцтв, знамень і знаків і поки що всі вони збулися. А знаком балотуватися у президенти став серіал “Слуга народу”:

“А про депутатство і майбутнє президентство, коли в Україні про таке ще й не думалось, перший знак отримав ще літом 1979 року, а останній – це весь серіал “Слуга народу”, бо саме про це я мріяв такі довгі роки свого життя в кожен важкий момент для держави, думаючи чомусь завжди одне і те ж: “Ех, була б моя воля”.

Як повідомляли, 17 січня Юрія Тимошенка виключили з фракції “Народний фронт”.