ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Три кроки для отримання пенсійного посвідчення

Крок 1. Звернутися до Пенсійного фонду України:


Offline: до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України (за принципом екстериторіальності – незалежно від місця перебування на обліку як одержувача пенсії).


Online  • через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (httpsportal.pfu.gov.ua);

  • за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд» 


Крок 2. Заповнити відповідну заяву:


Offline: пред’явити паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та додати фото.


Online:  • в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України у розділі «Щодо пенсійного забезпечення». Після авторизації – за допомогою Дія. Підпис або кваліфікованого електронного підпису, або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в тому числі з використанням технології #BankID. Також слід завантажити фото особи для виготовлення документу;

  • за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд» у вкладенні «До ПФУ»: розділ «Комунікації до ПФУ» - «Заява на виготовлення пенсійного посвідчення». До заяви необхідно додати фото, завантаживши його через застосунок. 


Крок 3. Отримати пенсійне посвідчення. Пенсійне посвідчення можна отримати у обраному (під час подання заяви) сервісному центрі Пенсійного фонду України. 


Довідково


Пенсійний фонд України та Міністерство цифрової трансформації України наразі працюють над впровадженням електронного пенсійного посвідчення (е-пенсійного) у застосунку «ДІЯ».


Івано-Франківська ОДА


  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.