ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Священна Гуцульщина". У Івано-Франківську відкрили виставку майже 50 картин про гуцулів. ФОТО

Виставка "Священна Гуцульщина" - це майже 50 картин, які намалювали Микола та Людмила Рибенчук. Її можна оглянути в Івано-Франківському краєзнавчому музеї.

Про це інформують у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Микола Рибенчук - художник, заслуженний діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, та Людмила Рибенчук  - художник, член Національної спілки художників України.

Обоє митців закінчили Львівську  національну академію мистецтв і працюють в галузі монументального і станкового живопису. Ціллю їхнього  життя і творчості стало відкриття світові великої української культури через засоби образотворчого мистецтва.

Своїми напрацюваннями автори пропагують красу та культуру, котрі формувалися на українській землі багато століть. Про це, власне, також свідчать унікальні древні твори сакрального мистецтва та настінні  розписи  старих храмів. Базуючись на цих традиціях сім’я Рибенчуків творить сучасну українську живописну культуру.

Важливе місце в творчості художників відіграє культура Гуцульщини, яка  з глибокої давнини несе до нас майже незмінену священну духовність. Полотна майстрів сповнені чистотою і колористичним духовним значенням гуцульського народу. Автори мають  велике бажання представити свій творчий доробок в  культурних центрах світу.