ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Створення першого в Україні Біблійного саду оголошено завершеним. ФОТО

4 квітня 2011 року у містечку Пречистої Діви Марії – Маріямполі, що на Івано-Франківщині, був закладений єдиний в Україні та один із найбільших у Європі Біблійний сад.

Перші дерева в ньому посадили священики трьох церков: греко-католицької, православної і римо-католицької, а  сьогодні можна стверджувати, що він уже завершений, пише Дзеркало медіа з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.

Автором ідеї і головним організатором робіт став голова громадської організації “Комітет з відродження Маріямполя” професор Івано-Франківського національного медичного університету п. Володимир Боцюрко.

Метою створення такого саду було надати можливість вивчати Біблію під відкритим небом. Територія саду становить більше одного гектара. Він поділений на 2 рівні частини: зліва представлені локації, де описані події в Старому Завіті, а справа – у Новому Завіті.

Вхід здійснюється через Райські ворота, які зробили ковалі з Європи. Всі скульптури і композиції розміщені в хронологічному порядку від перших людей, які згадуються у Біблії – Адама і Єви, і закінчуючи Вознесінням Ісуса Христа на Оливній горі в Єрусалимі. На цей час в саду росте більше 25 видів біблійних дерев і кущів.

Біля кожного експонату розміщена табличка, на якій вказано де вони згадуються в Біблії і їх богословське значення.

Читайте також: Українська греко-католицька церква ініціює висадку “Алеї ненародженої дитини”. АНОНС