ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Стан доріг державного значення на Прикарпатті 29 грудня

Станом на 7.00 29 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення Івано-Франківщини забезпечений. 

Протягом доби спостерігалися сильні снігопади. Максимальна товщина снігу, до 60 см, - на Вишківському перевалі. На Буковецькому та Кривопільському – 35 см, Яблуницькому – 15 см, повідомляє САД області.

Для забезпечення проїзду та ліквідації слизькості на дорогах, а зокрема на гірських перевалах, автопідприємства працювали цілодобово: 75 одиниць соле- та піскорозкидачів  та іншої техніки, 4 - в режимі чергування. Задіяно 108 працівників, 6 – у режимі чергування. Для розчищення доріг в усіх напрямках на дорогах державного значення області працюють грейдери.

Для проведення протиожеледних заходів використано 451 т солі та 775 т піщано-соляної суміші.

Протягом доби 29 грудня на Прикарпатті – складні погодні умови. Для недопущення ускладнення руху автотранспорту та аварійних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення, виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загрозою життю учасникам дорожнього руху, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області інформує щодо можливого обмеження великогабаритних транспортних засобів на ділянках доріг державного значення (гірських перевалах):

Яблуницький перевал – а/д Н-09 Мукачево – Львів,

Вишківський перевал – а/д Р-21 Долина – Хуст,

Буковецький та Кривопільський перевали – а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. 

Служба автомобільних доріг закликає водіїв та пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху, бути особливо уважними темної  пори доби.

На фото: Дорога Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський,км 116-117, Коломийський район. 

 На відео: Дорога Н-09 Мукачево - Львів, км 301 - 317. Тисменицький район.

 До теми: Поліція Прикарпаття радить утриматися від поїздок власним транспортом