ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Сотні прочан цілу ніч молилися перед чудотворною іконою Божої Матері у Крилосі. ФОТО

Вчора, 3 серпня, розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої. Рухаючись із трьох напрямків – Івано-Фрнаківська, Калуша та Буршина колона прочан вийшла на крилоську гору.

А ще до них долучилися близько сотні велосипедистів, які рухалися з Голиня та околиць, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Попри дощову погоду, прочан зібралося чимало. Тільки офіційну реєтрацію протягом вечора пройшли три тисячі молільників. Що цікаво, є паломники не тільки з України, але й за кордону. Зокрема достеменно відомо про присутність українців з Італії.

Після відпочинку та перегляду документальної стрічки про вихід УГКЦ з підпілля під назвою «Ті, що вірні», розпочалася нічна програма.

Співана вервиця, молебень до Богородиці, похід до княжої криниці та освячення води – все це було в першій частині нічних молінь.

Велику вечірню очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич – єпарх Чернівецької єпархії УГКЦ. До слова, саме вчора – 3 серпня, минула 5 річниця його єпископської хіротонії, яка відбулася якраз у Крилосі.

Під час Вечірні для прилюдного почитання урочисто винесли чудотворну ікону Матері Божої. Далі ректор семінарії прот. Роман Микієвич виголосив повчальну науку, щоби прочани також могли почути щось корисне та дати почерпнути практичні поради для свого життя.

Від опівночі розпочалася мистецько-євангелізаційна програма. Паломники мали можливість трохи відпочити та послухати відомих виконавців Прикарпаття, таких як Світлана Весна, Олег Чигер, Василь Мельникович, YakMaBand, Barva, Ефата та ін.

"Однак головним є те, що молодь може побачити живий приклад віри, щоби взяти її собі на озброєння, нею жити та нести її для інших", - каже про цю програму голова Молодіжної комісії прот. Михайло Віхоть.

Нагадаємо: ФОТО. Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив у Коломиї унікальну дзвіницю, збудовану з ініціативи Андрія Іванчука