ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Снятинський боксер Ашот Кочарян став дворазовим чемпіоном України

Снятинський боксер Ашот Кочарян знову продемонстрував свою майстерність, здобувши золоту медаль на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22-х років.

Змагання, що проходили з 12 по 19 травня у Рівному, були присвячені пам'яті Андрія Огородника.

За інформацією Снятинської міської ради, Ашот Кочарян зумів вибороти перемогу, подолавши у фінальному поєдинку боксера з Києва. Ця перемога дозволила йому вдруге стати чемпіоном країни у своїй ваговій категорії.

Чемпіонат зібрав найкращих боксерів з усієї України, які змагалися за право представляти державу на Чемпіонаті Європи U22. Ашот Кочарян показав високий рівень підготовки та відданість спорту, підтвердивши свій статус найкращого боксера України серед спортсменів до 22 років.

Джерело: Фактор