ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Смертельна гра "Момо" дісталася України: як вберегти дитину. ВІДЕО

Момо – нова Інтернет-страшилка, що дісталась України. Більшості дітей це ім’я знайоме. Та викликає жах. А деякі навіть спілкувалися із віртуальним недругом.

Смертельна гра "Момо" – аналог "Синього кита". Її мета – довести дітей і підлітків до найгіршого – самогубства. Хто за цим стоїть – наразі невідомо. Однак, поширюється небезпечний Інтернет-вірус швидкими темпами. 10-літня Настя розповідає про своє знайомство з Момо, йдеться у сюжеті TRCVezha.

14-літня Вікторія до таких "знайомств" ставиться із пересторогою. Цього ж вчить і 6-літню сестру Владиславу. Що штовхає її однолітків на непоправне, догадується.

На цьому акцентують увагу і психологи. Аліна Касілова розповідає, їй доводилося працювати з дітьми, які вплутувалися в ігри смерті. Психологи радять батькам частіше спілкуватися зі своїми дітьми. Та бути в курсі усіх їхніх проблем. Адже у цьому віці вони вразливі та довірливі. Настя зі своїми друзями в існування Момо, на щастя, не вірить.

І справді, дивні ляльки-монстри малює японська художниця Мідорі Хаяші. Страшна дівчина з виряченими очима, величезним ротом і курячими лапами стала аватаркою для Момо. В Україну вірусна гра прийшла нещодавно. Та, на щастя, не встигла наробити лиха. Однак, у липні цього року сталась перша дитяча смерть, яку пов’язують з Момо. В Аргентині 12-річна дівчинка вкоротила собі віку. В її телефоні поліцейські відшукали кілька повідомлень, пов’язаних із грою смерті.Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Читайте також: Як захистити дітей від МОМО?