ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Сільський голова та два посадовці сплатять штраф після ДТП через погані дороги. По 850 грн

У с. Крихівці, що за 8 км від Івано-Франківська, притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне утримання доріг представників місцевої влади. 

Посадовців суд притягнув до відповідальності та зобов’язав сплатити по 850 гривень штрафу. Тепер водії автівок, які потрапили у ДТП, можуть вимагати у винних відшкодування на їх ремонт, пише Курс.

Мова йде про голову Крихівецької сільської ради Мирона Гаргата, якого притягнуто до відповідальності після ДТП, що сталася  23 лютого на вулиці Мазепи у Крихівцях.

“Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти утримання вуличних мереж с. Крихівці, а саме не ліквідував зимову слизкість на вул. Виноградна в с.Крихівці, не забезпечив безпеку дорожнього руху, що призвело до ДТП о 11.15 год. 23.02.2019р. за участю транспортного засобу “Ford Transit Convect”, —йдеться у постанові суду.

Начальник філії “Івано-Франківське ДЕУ” ДП “Івано-Франківський облавтодор” Василь Іщенко визнаний винним в аналогічному правопорушенні через ДТП у селі Крихівці на вулиці Крихівецькій, яка сталася 20 лютого.

“Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти утримання ділянки дороги на вул. Крихівецька, а самене ліквідував ямковість, що призвело до ДТП, пошкодження транспортного засобу “Опель Вектра”, — констатує суддя.

На розі вулиць Галицька – Калуське шосе  в Івано-Франківську, де у грудні трапилася ДТП, “ліквідувати ямковість” мав головний інженер КП “Муніципальна дорожня компанія” Богдан Куртяк.

Читайте також: Ні, це не Марс. Коломийські дороги на відео