ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Що відомо про будівництво водноспортивного комплексу у Коломиї. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як повідомляли, у Коломиї  за кошти державного бюджету зводять сучасний водноспортивний комплекс. Загальний кошторис об'єкта - понад 250 млн грн.

Сприяв виділенню коштів  з державного бюджету народний депутат Андрій Іванчук."Зараз закінчують фундамент, заливають пояс, який буде під металоконструкцією. Металоконструкції вже закуплені і я надіюся, що до кінця року ми закінчимо всі інженерні приготування, підстанція та всі інженерні комунікації вже зведені,  більше 30 млн гривень вже витрачено  з металоконструкціями та з інженерними комунікаціями. Думаю, в цьому році приблизно 50 млн грн постараємося освоїти", - розповів народний депутат.

 Андрій Іванчук повідомив, що на наступний рік запланована спеціальна програма фінансування.

"Я зараз вже провів переговори і з урядом, і з бюджетним комітетом. Важко це фінансувати так, як ми це робили раніше через ДФРР, тому що дуже великі кошти виділяються  на Коломию... Я спілкувався щодо цього з міністром молоді і спорту. В бюджеті на наступний рік передбачимо фінансування Міністерства молоді та спорту для коломийського спортивного комплексу. Так сталося, що він найбільший, який держава за останні десятки років будувала".

 Андрій Іванчук зазначив, що загальний кошторис комплексу - понад 250 млн грн.

"Ми отримаємо суперсучасний дитячий басейн, спортивний басейн з трибунами, басейн для греблі. Четвертий басейн  буде на вулиці, а також великий спортзал з трибунами, з сучасними технологіями і з біговими доріжками. Я вважаю, це буде суперсучасний, дуже потужний спортивний об’єкт. І в Коломиї діти зможуть займатися спортом в такому приміщенні".

 У новому водноспортивному комплексі зможуть займатися і мешканці Коломийського району.

Голова Коломийської РДА Любомир Глушков зазначив, що на сьогоднішній день єдиним діючим басейном у районі був басейн у Турці, який надавав послуги й коломиянам: "І коли виникла ідея збудувати в Коломиї такий комплекс, я мав розмову і з Андрієм Іванчуком, і з міським головою і ми домовилися, що він надаватиме послуги мешканцям району безкоштовно, на тих самих умовах, що й коломиянам".

Роботи були тимчасово припинені, про причину розповів міський голова Ігор Слюзар.

"Роботи були призупинені на півроку, будівництво здійснюється за кошти  державного бюджету, а держбюджет починає працювати по об’єктах розвитку тільки з другого півріччя. Ми зрозуміли, що зупинки будівництва тягнуть за собою дуже великі витрати, нам довелося відсотків 10 бетонів переливати, які ми залили минулого року. Але це відповідальність генпідрядника, це нічого не коштує бюджету. Але сьогодні я бачу, що роботи ведуться якісно висококваліфікованими спеціалістами. Сьогодні тільки залишається питання за фінансуванням. Ми зрозуміли, що це залежить від Андрія Іванчука. Я надіюся, що він обов’язково це досягне і ми всі будемо мати гарний комплекс".ФОТО: Андрій КАНЯ