ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Що мають знати діти про обережність на дорогах і дорожні знаки

Зимові канікули є періодом підвищеної дорожньої небезпеки. Переконайтеся, що ваші діти знають основні правила і дорожні знаки.

Навіть якщо вулиця, яку треба перейти, вузька і порожня,  привчайте дитину дотримуватись правил. Передусім - власним прикладом, інформує МОЗ, пише Дзеркало медіа.

Переходимо дорогу:

-виключно на зелене світло світлофору або переходом: пішохідним, підземним чи надземним; усі інші -варіанти є дуже небезпечними;
-швидким і впевненим кроком, але ні в якому разі не бігти!
-перед тим, як іти - подивитися наліво і направо (навіть, якщо переходите на зелене світло);
-не розмовляючи: розмову продовжуємо, коли перйшли дорогу;
-якщо є велисопед чи самокат, з якимии діти часто не розстаються навіть узимку, переїжджати догору категорично не можна; треба встати і котити транспортний засіб поруч.Які дорожні знаки мають обов'язково знати діти:

-Переконайтеся, що ваша дитина знає знаки, які позначають різні види переходів, доріжок для велосипедів і пішоходів, поперджували і обмежувальні знаки.
-Варто також навчити дитину розрізняти базові рухи регулювальника.

"Правила свідомого пішохода" допоможуть зберегти життя і здоров’я дітлахів та їхніх батьків. Також ознайомте маленьких пішоходів із основними правилами поведінки на дорозі та значеннями сигналів світлофора.Читайте також: 16 ДТП за добу: прикарпатців вкотре закликають бути обережними на дорогах. фОТО