Одразу чотири школи на Коломийщині отримали сучасні комп'ютерні класи від БФ "Покуття", заснованого коломиянином, народним депутатом Андрієм Іванчуком. Це Спаська, Воскресінецька, Підгайчиківська та Угорницька школи.
Ще одна школа - Гвіздецька, яка раніше вже отримала комп'ютерний клас, виграла проектор.
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/01/Ivanchuk-Politehnichnyj-koledzh-3.jpg)
Комп'ютерні класи для своїх шкіл виграли самі учні на олімпіаді з програмування. Захід проводили на базі Коломийського політехнічного коледжу Львівської політехніки.
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/01/Ivanchuk-Politehnichnyj-koledzh-10.jpg)
Майже 40 учасників з цілого району показали свої знання з ІТ і перейняли досвід від товаришів з політехнічного коледжу.
Учасники, які показали найкращі результати, також отримали у подарунок планшети та флешки.
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/01/Ivanchuk-Politehnichnyj-koledzh-9.jpg)
Олімпіаду ініціював засновник фонду Андрій Іванчук. Таким чином фонд продовжив комп’ютеризацію шкіл на Коломийщині та стимулював обдарованих дітей до розвитку в ІТ-сфері.
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/01/Ivanchuk-Politehnichnyj-koledzh-14.jpg)
Олімпіада стане щорічною. Наступну планують провести до Великодня, тоді участь у ній візьмуть і викладачі всіх шкіл Коломийського району.
Нагадаємо, у рамках комп'ютеризації сучасні комп'ютерні класи від фонду "Покуття" отримали всі 10 шкіл та гімназія у Коломиї, а також понад половина шкіл Коломийського району. Фонд за три роки подарував майже 200 комп'ютерів.