ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Санаторій "Прикарпатський" став переможцем Першого гуцульського карнавалу

На Прикарпатті переможцем Першого гуцульського карнавалу, який відбувся 27 липня в Яремче в рамках святкування Дня міста, став санаторій "Прикарпатський".

Про це повідомили в пресслужбі Яремчанської міської ради, пише Укрінформ.

 "Переможцем І Гуцульського фестивалю став дитячий санаторій "Прикарпатський". Його платформу представили близько 300 дітей, одягнених у гуцульський одяг та перевдягнених в овечок. Вони були яскраві і галасливі, а очолили платформу «Прикарпатського» головний лікар, вихователі та увесь персонал закладу", – розповіли в пресслужбі міськради.

За їхньою інформацією, переможець, якого обирали голосуванням в мережі Інтернет, отримав приз у 10 тисяч гривень. Загалом у Гуцульському карнавалі змагались 6 учасників. Ходу очолював гурт «КораЛЛі».

Мер міста Василь Онутчак пригощав туристів "стравою від мера". Він разом з сином, невісткою і сільськими головами Микуличина, Поляниці та Яблуниці зварив грибну юшку за родинним рецептом у казані на відкритому вогні.

Як повідомлялося, 27 липня в Яремче розпочали святкові заходи до Дня міста. Там відбувся Гуцульський карнавал і фестиваль грибної юшки.

28 липня на гостей та жителів міста чекали ярмарок екопродукції, майстер-класи і Гуцульські спортивні забави.

НагадаємоВ Яремчі на день міста пройде Гуцульський карнавал. ПРОГРАМА