ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Різні ментальності". Користувачі соцмереж про занепад історичної спадщини України

Соцкористувач мережі  Facebook Назар Приходько оприлюднив допис, який стосується трагедії з пожежею Собору Паризької Богоматері.

Він прирівняв ставлення французької влади до культурної спадщини своєї країни і відношення українських можновладців до пам'яток культурної спадщини України, яка могла б стати світовою спадщиною ЮНЕСКО, пише Дзеркало медіа.

"Я розумію Українців, які співчувають трагедії з Нотр Дамом, що сталася у Франції 15.04.2019. Нотр Дам - світова спадщина, дійсно - невимовна краса, шедевр світової архітектури... Сам вчора в якийсь момент заплакав... Втім, найбагатші родини Франції, Піно та Арно - ВЖЕ виділили 300 мільйонів євро на реконструцію цього дива... Макрон на місці трагедії пообіцяв - все буде добре.

А перед вами - підбірка Українських замків... Подивіться, в якому вони жалюгідному стані... А що там найбагатші родини України: Ахмєтови, Коломойські, Боголюбови, Пінчуки, Фірташі, Порошенки, Жеваго, Косюки, Вадатурські, Гереги... ХОЧ ГРИВНЮ ДАЛИ на їх відбудову чи реконструцію?

От і вся ментальна різниця між нами і Французами... Ба більше! Міністр культури України Нищук пропонує допомогу ФРАНЦІЇ... Здуріти можна, Женя... Сюди подивись! Наша культурна спадщина, яка б могла стати світовою спадщиною ЮНЕСКО, приносити колосальний дохід від туризму - гине на очах, а ти хочеш допомогти Франції? Мда... Державницька позиція... Слів нема..", - написав Назар Приходько.Нагадаємо: У мережі з'явилися перші фото з Собору Паризької Богоматері після пожежі