ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прості правила рятують життя: дорогою до Львова мешканка Прикарпаття потрапила в аварію. ФОТО

Мешканка Калуша Elena Tatarkina дорогою до Львова потрапила в аварію - її авто перекинулося на дах. Завдяки простим правилам жінці пощастило залишитися живою і сильно не травмуватися.

Своєю історією прикарпатка поділилася у Facebook.

"Вчора моя дорога на Львів закінчилась на півдорозі аварією.

І я довго думала чи писати це в фб, але розумію, що хочу цим поділитись, бо таке може статись з кожним.

Отже, намагатимусь коротко:
1) дякуючи паску безпеки я жива!
Пасок безпеки - це так просто!

2) я їхала без дітей і це щастя! Але вони завжди їздять в автокріслах і це ВАЖЛИВО!
Не на колінах, не самі на задньому сидінні, а кожен в своєму автокріслі!
Автокрісло це не розкіш, життя дитини безцінне!

3) мене занесло на дорозі, на швидкості 30-40км/год, знесло... і, з переляку і через ВІДСУТНІСТЬ навиків поведінки в такій ситуації я натисла на гальма - а це строго ЗАБОРОНЕНО робити! З переднім приводом треба було тиснути НА ГАЗ!!

Для себе зробила висновок що потребую отримати такі навики щоб такої ситуації більше ніколи не трапилось!!! Це могло врятувати від аварії!

4) я підібрала пасажира, вона зараз в лікарні тому на мене, як на водія і ВІДПОВІДАЛЬНУ за пасажирів особу відкрито кримінальну справу і дай Бог, щоб в неї були легкі тілесні, ...очікуємо судмедекспертизу... далі буде...
З доброго бажання допомогти людині і підвезти можна піти під суд і отримати термін - раптом хто не знав. Я особисто якось над цим не думала, коли зупинялась на прохання підвезти.

5) Зимова гума. Звичайно вона в мене є, але на задніх колесах була не нова, але ще допустима, як запевнили при заміні, тут висновки зайві.

6) Страхівка.
В мене програма "Легке Каско", виплата лише постраждалим третім особам, в даному випадку пасажирці і все. Якби були інші учасники руху то тоді б діяла програма і на моє авто і моє життя-здоров'я, а так сорі майкл, добре що в мене є особиста страхівка життя і здоров'я і в дітей, звичайно.
Тому - страхівка це ВАЖЛИВО! На наступній машині буде повне каско.

7) є випадки, коли при дтп не потрібно викликати 102, бо це призведе до складення потоколу про адмін.правопорушення. Поцікавтесь для себе, коли цього робити не треба!

Дякую всім, хто дочитав!
Будьте обережні! Будьте здорові! Поцікавтесь вже зараз тими питаннями, які вас цікавлять, бо потім може бути пізно!

п.с - я поки в лікарні, загалом все норм, заживе, а машина буде краща, жодне залізо не варте життя!" - йдеться у дописі.Нагадаємо, через погодні умови дорожники радять прикарпатцям утриматися від поїздок на власному транспорті.

Читайте також: Прикарпатські рятувальники витягали з заметів "швидку" і туристичний автобус.