ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатцю, який взяв в заручники 20 дітей, винесли вирок: 3 роки позбавлення волі

Суд засудив до 3 років позбавлення умовно жителя Івано-Франківської області, який повідомив про захоплення в заручники 20 дітей і вимагав викуп 350 тис. доларів.

Про це йдеться у вироку суду, передають Українські Новини.

Встановлено, що уродженець села Черемхів Івано-Франківської області 1 липня поточного року, перебуваючи за місцем свого проживання, вирішив здійснити неправдиве повідомлення про вчинення дій, які загрожують загибелі людей.

Він, усвідомлюючи, що його свідомо неправдиве повідомлення викличе обстановку страху в населення, порушить громадську безпеку і дезорганізує нормальне функціонування правоохоронних органів, створив і направив на електронні поштові скриньки Національної поліції, Служби безпеки України та телеканалу "1+1" лист з інформацією про захоплення в заручники 30 дітей.

Також злочинець повідомив, що вживе заходи, які поставлять в небезпеку життя і здоров'я зазначених дітей, якщо йому не дадуть 350 000 доларів.

Таким чином, своїми умисними діями вчинив злочин за 1 ч. з т. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про дії, що загрожують загибеллю людей) Кримінального кодексу.

В подальшому він був затриманий поліцією, а в грудні уклав з прокуратурою угоду про визнання провини.

Житель Івано-Франківської області зазначив, що щиро розкаюється у скоєному і критично оцінює свою злочинну поведінку.

Суд затвердив угоду і засудив підсудного до 3 років ув'язнення, звільнивши з випробувальним терміном 1 рік.