ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатцям на замітку: скільки коштує тест на COVID-19

Державна установа Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує про запровадження платних послуг з проведення лабораторної діагностики COVID-19.


Вірусологічна лабораторія лабораторного центру досліджує біологічний матеріал від людини на наявність вірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та визначення антитіл класу IgM та IgG методом ІФА.


Відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками установи шляхом взяття мазків із зіву та носу, та крові за адресою вулиця Шевченка, 4, м. Івано-Франківськ.


Вартість робіт з дослідження біоматеріалу від людини методом ПЛР з метою діагностики COVID-19 становить 640 грн.


Вартість робіт з дослідження біоматеріалу від людини методом ІФА з метою діагностики COVID-19 становить 204 грн. (IgM) та 209 грн. (IgG).Довідки за телефоном (0342) 75-28-78.


P.S. Безоплатна лабораторна діагностика на коронавірусну хворобу COVID-19 проводиться вірусологічною лабораторією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» категоріям осіб, відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» (із змінами, затвердженими Наказом МОЗ України № 1411 "Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» від 16.06.2020 р.