ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатців заохочують долучитися до участі в фотоконкурсі "Різдвяне дерево крізь об’єктив віри"

Бюро Української греко-католицької церкви з питань екології оголошує Всеукраїнський екологічний конкурс "Різдвяне дерево крізь об’єктив віри".

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА, пише Дзеркало медіа.

Щороку в Україні зрубують понад мільйон хвойних дерев, які мають підсилити святкову атмосферу Різдва та Нового року. Розміщують такі деревця у помешканнях, офісах і навіть храмах.

Головна умова конкурсу – власноруч, креативно та в стилі "еко" прикрасити живе, незрубане деревце. Відтак зробити фото деревця (без учасників прикрашання!) і відправити на адресу Екобюро УГКЦ.

Слід бути чітко вказати назву фотографії; ім’я та прізвище автора; його вік і вид діяльності (учням вказати школу і клас); адресу; телефон та email.

Приймаються виключно авторські фотографії живого деревця.

Роботи слід надіслати до 21 січня (включно) 2019 року на поштову чи електронну адресу Бюро УГКЦ з питань екології з приміткою "Різдвяний фотоконкурс":

Бюро УГКЦ з питань екології
вул. Гарбарська, 22
м. Івано-Франківськ
76019

E-Mail: ekoburougcc@ukr.net

Переможець конкурсу отримає можливість проведення відпочинку в Карпатах під час одного з вікендів в лютому 2019 (сертифікат на проживання для двох осіб). Нагородою за друге місце буде дводенний абонемент на катання на гірськолижному курорті "Буковель". За третє місце – денний скіпас на "Буковелі".

Кращі фотографії будуть розміщені на сайті Екобюро: www.ecoburougcc.org.ua

Читайте також: У Коломиї відбувся фотоконкурс до Дня вишиванки

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!