ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатці скаржаться на поганий корм для тварин від ТМ "Рибак"

Користувачі соцмереж застерігають власників тварин від недобросовісних виробників.

Відтак, у кормі для тварин від ТМ "Рибак" франківці знаходять шматки поліетиленової плівки і навіть дроти.

"Необхідно застерегти власників тварин від недобросовісних виробників! ТМ "Рибак" пропонує нагодувати кішок і собак кормом власного виробництва з таємним інгредієнтом,  написала ще 23 грудня у групі "Реєстр собак Івано-Франківська" користувачка Kristie Kotsjulim, інформує Дзеркало медіа.

На упаковці зазначено такий склад продукту: яловичина першого і другого сорту, субпродукти першої і другої категорії, крупа перлова.

Насправді, важко визначити, з чого там дійсно складається 'корм', але чітко видно подрібнені поліетиленові плівки... Такі ж, якими обгортають сосиски!".

Жінка повідомила, що знайшла поліетиленові плівки у двох ковбасах і сподівається, що це випадковість. На фото видно, що йдеться про продукт "Корм для собак та котів". 

Пізніше представники ТМ "Рибак" попросили в неї вибачення і обіцяли виправити ситуацію.

Однак сьогодні корм для тварин із таким же сюрпризом продали Оксані Палюх у Надвірній.

"Пишу сюди, щоб попередити інших. Купила на днях для нашого пса корм в "Рибаку". Знайшла в трьох ковбасках (хто бачив, той знає, той корм по формі, як ковбаса) неприємний сюрприз у вигляді клейонки від сосисок.

Розумію, що вони в корм перекручують все, що не продалося і завернулося, але ж не з клейонкою... Беру його вже не перший і не десятий раз, але схоже на те, що марка потрохи починає псуватись, тому цей раз був останнім.

Якщо берете його маленьким песикам чи котикам, перевірте на наявність таких сюрпризів, бо шматки тої клейонки такі, що котик може легко подавитись", – написала Оксана Палюх у групі "Надвірнянці".

На підтвердження своїх слів жінка додала фото.


ТМ "Рибак" продає продукцію на території всієї області. На сайті виробника вказано:

"Наша продукція – це не лише якісна сировина, сучасне  обладнання, дотримання українських та світових стандартів. Це передусім любов до своєї праці і до українців, для яких виготовляється продукція".