ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатський центр репродукції людини – один з кращих в Україні. ФОТО

Державний заклад «Прикарпатський центр репродукції людини» Міністерства охорони здоров’я України за своєю специфікою роботи єдиний в Івано-Франківській області та один з кращих в Україні. Саме тут вже понад 27 років надають високоспеціалізовану якісну медичну допомогу безплідним сім’ям.

Незважаючи на важкі умови воєнного стану, центр постійно працює та розвивається. Тут на повну функціонують поліклінічне відділення, стаціонарне відділення оперативної гінекології та реабілітації і відділення допоміжних репродуктивних технологій.Зазначимо, що тільки в Прикарпатському центрі репродукції людини виконують складну операцію з лікування чоловічого безпліддя за технологією мікрохірургії Micro TESE. ЇЇ унікальність полягає в тому, що значний шанс на батьківство отримують ті чоловіки, в яких за медичними показами здається це неможливим. Цю операцію виконує єдиний на заході України лікар уролог-андролог Прикарпатського центру репродукції людини Іван Куйбіда. Як зазначив фахівець, цей метод малотравматичний і доволі результативний.Крім того, завдяки сучасним методикам, якісній діагностиці та ефективному лікуванню чи оперативному втручанню, у центрі відновлюють та покращують репродуктивну функцію жінки, успішно лікуючи й жіноче безпліддя.

Як розповів директор ДЗ «Прикарпатський центр репродукції людини» МОЗ України Ігор Головчак, щорічно вперше за допомогою до них звертається понад 3 000 безплідних пар, майже половина з яких отримує стаціонарне лікування.

Щороку в центрі проводять 600 лапароскопічних операцій і 500 гістероскопічних втручань. Понад 650 безплідних пар за рік лікують методом допоміжних репродуктивних технологій і майже половині з них вдається завагітніти, що є одним з найвищих показників в Україні.

Додамо, що в центрі виконують Державну програму щодо лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за бюджетні кошти.

«У Прикарпатському центрі репродукції людини застосовують унікальні методики лікування. Пари, які роками не мали дітей, знаходили тут розраду та отримували позитивний результат. Про це свідчать показники і численні позитивні відгуки вдячних пацієнтів. Відрадно, що такий заклад знаходиться саме в нашій області», – підкреслив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко, котрий днями відвідав «Прикарпатський центр репродукції людини».

 Джерело: Івано-Франківська ОДА

  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.