Прикарпатський паралімпієць привіз "срібло" з міжнародного турніру

Івано-франківський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібну медаль на престижному турнірі з настільного тенісу Bayreut open в Німеччині. Змагання проходили 13 - 18 червня у Байройті (Німеччина). За медалі змагалися 285 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового та фізичного розвитку з 32-х країн, повідомляє сайт 0342.ua Цей міжнародний турнір - важливий етап перед чемпіонатом Європи, який у вересні стартує в Словенії. Спортсмен зараз активно тренується - по 3 - 4 години, аби показати ще кращі результати. "Важливі не тільки тренування. Щоб гарно зіграти, треба щоб навколо тебе все було добре, особливо в команді та сім'ї", - зауважує Василь Петрунів. Нагадаємо, у травні на чемпіонаті світу з настільного тенісу Василь Петрунів також здобув срібло.