ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатських волонтерів нагородили високими відзнаками. ФОТОСьогодні в облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня волонтера відбулося урочисте нагородження волонтерів та бійців АТО, які відстоювали незалежність України.

Заступник голови ОДА Ярослав Паранюк зазначив, що прикарпатські доброчинці активно проявили себе під час трагічних подій Революції Гідності, матеріально і морально підтримали наших військовослужбовців на Сході України та разом з іншими волонтерами допомогли відродити українську армію, повідомляє прес-служба ОДА.

Не залишаються вони осторонь проблем учасників АТО та їх сімей і сьогодні, адже і досі надають реабілітаційну допомогу військовослужбовцям навіть після їх повернення додому. Також посадовець висловив подяку кожному, хто долучився до захисту держави у такий складний час.

За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які захищають нашу державу, підтримку сімей загиблих та дітей учасників операції Об‘єднаних сил операції на Сході України, громадську активність та самовідданість прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента України Петра Порошенка "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

Також доброчинці були нагородженні високими відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.Як повідомляли, чотири коломиянки отримали відзнаку “Патріот України”.