Прикарпатські таеквондисти у складі збірної здобули 1-ше місце на міжнародному турнірі. ФОТО

26 січня у місті Хелмонд (Голландія) відбувся міжнародний турнір з таеквон-до класу А "Dutch open", в змаганнях взяло участь понад 1500 учасників з 19 країн. У складі збірної команди України  виступали 24 спортсмени, вихованці заслужених тренерів України Олега та Катерини Соловей, які представляють обласну ДЮСШ №1, та тренера-викладача Галицької ДЮСШ Марка Бойчука, інформує прес-служба ОДА. Переможцями турніру стали: Віталій Соловей - 70 кг, Данило Демчишин +70 кг, Софія Маковійчук - 45 кг і 1 м формальні вправи, Софія Хімук - 50 кг, Владислав Заседко -70 кг (кадети), Денис Липовецикий спаринг 150-160 см. Срібні призери: Ліда Приймак спаринг +160 см, Максим Амбромюк 150-160 см, Артур Кузьмін абсолютна вагова серед юніорів, Віктор Гораль -50 кг. Бронзові призери: Данило Демчишин -85 кг, Артур Кузьмін -68 кг, Ілля Іванюк абсолютна вагова, Михайло Заруба +75 кг, Максим Джалапін спаринг 130-140 см. Із результатом 8 золотих, 6 срібних і 8 бронзових нагород збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До посіла перше загальнокомандне місце серед 82 команд. Читайте також: Коломиянка Тетяна Харащук здобула срібну медаль юнацького чемпіонату України з легкої атлетики.