ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатські шляховики витратили 600 тонн піщано-соляної суміші для боротьби з ожеледицею. ФОТО

Проїзд дорогами загального користування державного значення в Івано-Франківській області задовільний.

Переважна більшість дорожнього покриття безсніжна. Про це у мережі Facebook повідомив начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, інформує Дзеркало медіа.
"Станом на 8.00 незважаючи на інтенсивний снігопад з вечора вчорашнього дня і до тепер, як ви бачите з камер відеоспостережень, які встановлені на дорогах Н09 "Мукачево-Львів" на Яблуницькому перевалі і в Рогатині та на дорозі Н18 "Івано-Франківськ - Тернопіль", проїзд дорогами загального користування державного значення задовільний. Переважна більшість дорожнього покриття безсніжна. Тільки у високогір’ї Карпат, незважаючи на посипання піщано-соляною сумішшю, сніг повільніше тане", - написав дорожник.

За його словами, завдяки роботі підрядних підприємств: фірми "ПБС" і філій ДП "Івано-Франківський облавтодор" непроїзних ділянок чи заторів на дорогах державного значення не було, ні в ночі, ні вранці.

Всього в ночі працювало 69 одиниць снігоочисної техніки, 110 дорожніх працівників. Внесено 600 тонн піщано-соляної суміші, 300 тон солі. Дорожні бригади продовжують працювати.
"Прохання до учасників дорожнього руху використовувати транспортні засоби тільки на зимовій гумі, бути максимально обережним, не перевищувати швидкість, оскільки зі зниженням температури повітря на окремих ділянках доріг і особливо шляхопроводах та мостах можливе утворення ожеледиці", - наголосив Василь Буджак.Нагадаємо: Через ожеледицю дорожні служби Прикарпаття працюють у цілодобовому режимі