7 червня об 11:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на озері на вул. Пасічній в Івано-Франківську лебідь заплутався в рибальській сітці.
До місця події було направлено відділення групи рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, повідомляє Управління ДСНС області.
![](../../../../images/general/2021/06/07/20210607154049-6682.jpg)
На момент прибуття рятувальників лебідь був заплутаний в рибальській сітці та знаходився на відстані 5 метрів від берега. Рятувальники вивільнили лебедя з полону, а він попрямував до своєї сім'ї.
![](../../../../images/general/2021/06/07/20210607154112-8903.jpg)
Читайте також: У Коломиї на стадіоні "Юність" заблукав лебідь. ФОТО