ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські породіллі знову отримуватимуть "Пакунок малюка"

Уряд затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги – "Пакунку малюка" за рахунок коштів держбюджету, а також порядок використання коштів на ці цілі.
До переліку дитячих товарів у «Пакунку малюка» входять 35 найменувань. Він надається у пологовому будинку або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше, ніж через 30 календарних днів з часу її народження, повідомляє пресслужба ОДА.
Одноразова натуральна допомога "Пакунок малюка" надається на дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 року.
Отримати його можуть мати, батько, родичі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Якщо на день виписки у пологовому будинку не було пакунків у наявності, мати або інші законні представники мають написати заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації чи територіальної громади (сільської, селищної, міської ради за місцем проживання/перебування).
Якщо дитина народилася вдома або за межами України і мати відмовилася від госпіталізації, "Пакунок малюка" також видається місцевим структурним підрозділом з питань соціального захисту населення. У разі неотримання "Пакунка малюка" протягом 30 днів з дня народження дитини з незалежних від отримувача причин заявник має право на отримання грошової компенсації.
Зазначимо, що починаючи з 1 липня, при бажанні, можна одразу отримувати грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги за "Пакунок малюка" тим, хто не виявив бажання отримати власне сам "Пакунок малюка".
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.