ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські поліцейські спільно з СБУ припинили незаконний експорт лісу. ФОТО

Поліцейські Івано-Франківщини спільно з Управлінням СБУ в області за процесуального керівництва прокуратури припинили незаконний експорт лісу та пиломатеріалів через підроблені документи.


Оперативники задокументували протиправні дії переміщення через державний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів і пиломатеріалів. Вони були оформлені на підставі підроблених документів, повідомляє обласна поліція.Таким експортом протягом 2019 року займалися суб’єкти господарювання з Івано-Франківської та Чернівецької областей. Вони експортували близько шести тисяч м3 деревини хвойних порід незаконного походження до Республіки Румунії та Молдови.


У цьому їм сприяли колишні посадові особи-підприємці, які надавали їм товарно-транспортні накладні з ознаками підроблення.


За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 364-1 КК України. В межах нього правоохоронці провели санкціоновані обшуки та вилучили підроблені накладні та сертифікати про походження матеріалів. Крім того, вилучено довіреності, чорнові записи і відтиски печаток.


Правоохоронці встановлюють осіб, які причетні до цього злочину. Триває перевірка.