ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські поліцейські презентують водіям "п’яні" окуляри

На Івано-Франківщині поліцейські проводять акцію "Випробуй у безпеці", яка орієнтована на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння за підтримки Всеукраїнського Об’єднання Автошкіл.


Працівники поліції мають можливість в області презентувати громадянам так звані алкоокуляри "Drunk Busters Goggles", повідомляє обласна поліція.


"Drunk Busters Goggles" - це спеціальні окуляри, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини. Вони допомагають усвідомити усі ризики керування в нетверезому стані. Одягнувши їх, водіям потрібно виконати певні вправи, які наглядно показують, що п’яний водій за кермом – це злочинець.В Яремчанському та Надвірнянському районах кожен охочий зміг особисто випробувати дію імітаційних окулярів: приміряти їх, протестувати вплив алкоокулярів на людську свідомість і сприйняття.Також учасникам пропонувалося перевірити власну здатність до координації рухів під впливом такого імітаційного пристрою.


Люди на власному досвіді пересвідчилися, що виконання доволі простих завдань (проходження прямої, хвилястого відрізку шляху, пересування між розрізненими точками маршруту) суттєво ускладнювалося завдяки використанню імітаційних окулярів.Подібні заходи будуть проходити в усіх районах області. Вони допомагають привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми керування "напідпитку" та вкотре нагадати про необхідність дотримання ПДР України.Полдіція ще раз наголошує: алкоголь та кермо – несумісні речі. Керуючи у стані алкогольного сп’яніння, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих.До теми: Від початку року на Франківщині в аваріях загинуло 84 людей, ще понад 400 - травмувалося. ІНФОГРАФІКА