ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатські ОТГ підготували 48 проектів, які будуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції

9 прикарпатських ОТГ вже підготували 48 проектів, які будуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції.

Громади отримали позитивні висновки на засіданні регіональної комісії з розгляду проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції Івано-Франківської ОДА.

Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe і Мінрегіону, передає Фіртка.48 проектів з покращення інфраструктури комісія розглянула, надала позитивні висновки для отримання фінансування та рекомендувала скерувати у Мінрегіон.

Мова йде про проекти Дзвиняцька Об'єднана Територіальна Громада, Білоберізька об'єднана територіальна громада, Брошнів-Осадська об'єднана територіальна громада, Вигодська ОТГ, Космацька Громада, Спаська ОТГ, а також Верхнянської, Загвіздянської, Коломийської громад.

Кількість розподілених коштів на ці проекти становить 2,124610 млн грн, що складає 29,8% від передбачених 7,131500 млн грн.

Загалом, радники Івано-Франківського ЦРМС супроводжують написання понад 90 проектів від 15 ОТГ Прикарпаття на використання коштів інфраструктурної субвенції.

"Напрямки написання проектів цього річ досить різні. Багато проектів – це ремонтні роботи з метою створення ЦНАП. В окремих громадах це лише дороги, в інших комплексне утеплення будівель муніципальних закладів.

Для прикладу, у Дзвиняцька ОТГ спрямувала увесь обсяг інфраструктурної субвенції, а ремонт місцевих доріг, а Спаська ОТГ – на ремонт будинків культури з комплексним енергозбереженням", - розповів радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук.