ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатські міста можуть злетіти у повітря

Через жадібне видобування корисних копалин під землю можуть піти цілі міста, а сотні будинків - злетіти в повітря. Відомий силач Олег Тягнизуб дізнаватиметься, як врятувати Калуш і Стебник та не допустити екологічного лиха на всю Європу.



Олег Скавич "Тягнизуб" разом із командою "Вижити в Україні" побував на Прикарпатті, аби дізнатися чому Україна, яка має одні з найбільших запасів калійних солей у світі купує мінерали у Білорусі. Та як міста на Прикарпатті перетворюються в зону екологічного лиха, пише Бліц-Інфо.

"Ми на Прикарпатті. Саме тут, під моїми ногами знаходяться тисячі тонн покладів калієвих та магнієвих солей. Ці солі видобувають з давніх часів. Та яким чином такий багатий на цю корисну копалину край перетворився в зону екологічного лиха. Та як неправильне видобування може зашкодити тисячам українців".

В Калуші вперше в світі почали видобувати калійні солі відкритим способом у Домбровському кар'єрі. Проте екологи наслідки такого видобування вважають катастрофічними для навколишнього середовища.

Спеціалісти запевняють, що через Домбровський кар'єр вже найближчими роками місцевих мешканців спіткає біда. Детальніше у відео.