Мешканець Прикарпаття погрожує підірвати квартиру разом із родиною.
Анонімного листа власник надіслав до КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія".
Лист з небезпечними погрозами надійшов поштою. У листі автор детально описує, як підірве квартиру газом, ймовірно, через отриману ним претензію за несплату комунальних послуг.
До боргів аноніма, за його словами, “довела влада Гройсмана-Порошенка”.
Відповідно до закону “Про звернення громадян” письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Однак з огляду на можливу суспільну небезпеку юридична служба МІУК переслала анонімку до Служби безпеки України.
МІУК скористалася нагодою і нагадала, що для всіх боржників є можливість безвідсоткової реструктуризації суми боргу. Натомість списати існуючі борги комунальне підприємство не має жодної юридичної можливості.
![Франківець погрожує підірвати квартиру – анонімку передали в СБУ 1](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/69924468_3000533210018244_5126547808605700096_n-1.jpg)