При коломийських школах відкрилися літні табори. Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський.
"Наприклад, у ліцеї №8 та ліцеї №4 імені Сергія Лисенка відпочинок триває повним ходом. Діти веселяться, грають ігри, займаються спортом та просто гарно проводять час. А попереду їх чекає ще більше активностей.
З наступного тижня табори запрацюють й в інших навчальних закладах. Цьогоріч на їх потреби ми передбачили близько мільйона гривень, збільшили час роботи таборів та підхід до харчування.
Тож діти в школах можуть залишатися довше. Про них там подбають. Гарний настрій та цікаві заняття – для них забезпечені. А батьки в цей час можуть спокійно працювати, не хвилюючись за малечу", - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162740-2141.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162719-5537.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162700-8923.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162639-2590.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162616-6156.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162549-7766.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162513-9614.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604162433-1732.jpg)