ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Працюємо на межі критичного", - головний санлікар Прикарпаття Руслан Савчук

На Івано-Франківщині майже десять лікарень стовідсотково заповнені хворими на коронавірусну інфекцію. Про це Суспільному Карпати повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

"Поки що система охорони здоров’я справляється, але на межі критичної. Ми працюємо в таких умовах вже декілька днів. І враховуючи ці високі показники захворюваності в нашій області і те, що зараз відбувається в інших областях, – я не виключаю можливості введення локдауну. Це рішення вже за урядом, Кабміном. Але нам в будь-якому разі потрібно стабілізувати епідеміологічну ситуацію, а особливо на Прикарпатті, яка сьогодні стрімко крокує", - зазначив Савчук.

Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав ситуацію у місті критичною.

"Маємо найбільшу захворюваність і смертність за весь час пандемії. Наповненість медичних закладів – понаднормова. Минулого тижня ми знайшли можливість відкрити додаткові місця, але наразі практично всі можливості міста ми вже вичерпали. Лише обласна державна адміністрація ще може обладнати в місті додаткові місця, щоб рятувати людей", - зазначив Марцінків.

Фото ілюстративне