4 листопада відзначають День залізничника в Україні . Традиційно працівники коломийського ДЕПО провели екскурсію для дітей де наглядно показали чим саме займаються працівники, а саме виконують технічне обслуговування, ремонт рухомого складу потягу і його вузлів. Показали на скільки важлива та відповідальна ця робота. На останок діти переглянули повчальний мультик, як не варто поводити себе на ЗД шляхах та поласували смаколиками.
![Працівники коломийського ДЕПО в День професійного свята провели екскурсію дітям](https://dzerkalo.media/images/general/2020/11/05/20201105102932-4930.jpg)
Від читачів
Працівники коломийського ДЕПО в День професійного свята провели екскурсію дітям
5 Листопада 2020