ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Поранений боєць з Калущини Микола Левкун отримав протези і в 33 роки знову почав ходити. ФОТО

Боєць Микола Левкун з села Боднарів Калуського району отримав протези для ніг і вперше за два роки почав ходити.Протезування Миколи Левкуна коштувало 12,5 тисяч доларів. Про це повідомила в мережі президент фонду Ірина Ващук, інформує Дзеркало медіа.

Гроші зібрали завдяки волонтерам фонду Revived Soldiers Ukraine, який вже більш як три роки займається реабілітацією та лікуванням українських військових у США.
"Сьогодні Микола вже три години ходив, м’язи слабкі, трохи спотів від такого навантаження, – пише Ірина Ващук. –  Привезла додому, він впав і заснув, попросив не будити до завтра!  Хто б подумав, що ходити в 33 роки важко!"

Гвардієць Микола Левкун з села Боднарів Калуського району навесні 2017 року отримав серйозне поранення поблизу Торецька. Він фактично втратив обидві ноги. Кошти для протезування у клініці Нью-Йорка збирали волонтери. Зокрема, організовували благодійні концерти Оксани Мухи, Олександра Божика, Юрія Карпенка.Читайте також: Важкопоранений боєць АТО з Прикарпаття повернувся додому після лікування в Іспанії. ФОТО