ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Популярний франківський заклад Urban Space очолив загальноукраїнський рейтинг “Агенти майбутнього”

Редакція онлайн-журналу MC Today опублікувала підсумки рейтингу "Агенти майбутнього", в рамках якого зібрала проекти і компанії, які ведуть бізнес не тільки для того, щоб заробити, але також щоб змінити країну на краще, вивести її на новий рівень і сформувати її майбутнє.

Переможцем стала соціальна франшиза Urban Space. Фінальні місця для учасників рейтингу визначено за такими параметрами: 30% – думка читачів в голосуванні, 60% – думка експертів, 10% – думка редакції, інформує Репортер.


Експертами рейтингу стали: Дмитро Томчук – засновник інвесткомпанії Fison, Олексій Мась – IT-підприємець, співзасновник iForum, Андрій Колодюк – венчурний інвестор.


У підсумку Urban Space переміг, здобувши 9,87 балів.


Urban Space – це соціальна франшиза, яку придумали в Івано-Франківську, а тепер успішно втілюють і в Києві. Суть проекту в тому, щоб зібрати співтовариство людей, які вносять по $ 1 тис на відкриття ресторану. В Івано-Франківську таких городян було 100, в Києві – 500.
Ресторан обладнаний майданчиком для концертів і лекцій, є простір для магазину і радіостудії, а приміщення  доступні для людей з інвалідністю. На розвиток міста йде 80% прибутку ресторану.


В п‘ятірці лідерів окрім Urban Space –   жалюзі SolarGaps, які здатні генерувати сонячну енергію, платформа Сasers, яка допомагає компаніям налагодити взаємовигідну зв’язок між університетами, бізнесами і державними структурами, Banda Agency – одне з провідних українських креативних агентств та RE: ACTOR – платформа для співпраці інноваційних стартапів з великими компаніями.


До топ-40 рейтингу увійшли також Нова пошта, Всі.Свої, Євген Клопотенко, Холдинг емоцій !FEST,  YouControl та інші.