ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Понад 300 пар розлучилося цьогоріч на Коломийщині: основні причини

Розлучились, щоб отримати субсидію. Цю фразу останнім часом все частіше можна почути серед населення. Ми ж вирішили перевірити, чи зросла кількість розлучень на Коломийщині, тому звернулися з інформаційним запитом у Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області, де отримали статистику в порівнянні з минулим роком.

Якщо ж порівнювати з одруженнями, то на кожні дві одружені пари в 2017 році в Коломиї та районі розлучилась одна. Торік зареєстрували шлюб 882 пари, а кількість проставлених відміток в паспорті про припинення шлюбу отримали 456.

З 1 січня до 23 жовтня 2018 року вже одружилась 701 пара, а припинили шлюб 303. Оскільки рік ще не закінчився, то можна зробити висновок, що статистика в порівнянні з минулим роком приблизно однакова.

У Коломийському міськрайонному суді пояснили, що найпоширенішою причиною розірвання шлюбу є погіршення сімейних стосунків та виникнення різноманітних конфліктів. Сім’ї втрачають спільні цінності та плани на майбутнє. Через постійні непорозуміння страждають і діти.

Ще однією причиною розлучень є те, що батьки не можуть матеріально забезпечити сім’ю. Найчастішими причинами цього є алкоголізм та ігрові автомати, на що витрачають всі сімейні кошти.

Крім цього, можна виділити ще одну проблему: батьки вже тривалий час не проживають разом, а їхній шлюб мав тільки формальний характер.АВТОР: Ярина БАЛАБАНИК