ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Помер народний артист України з Прикарпаття Петро Бенюк

Сьогодні відійшов у вічність актор театру та кіно, народний артист України Петро Бенюк. Йому було 74 роки.

Про це повідомили у Національному українському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові, передає Укрінформ.

"Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро Бенюк. Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи... Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької... Сумуємо", - йдеться у повідомленні.

Петро Михайлович Бенюк народився 4 березня 1946 року у селищі Битків Надвірнянського району. Старший брат актора Богдана Бенюка. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Працював у Львівському Національному академічному українському драмтеатрі ім. М.Заньковецької. Народний артист України (1996 рік). Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Зіграв у фільмах "Голод-33" (1991), "Тарас Шевченко: Заповіт" (1992), "Злочин із багатьма невідомими" (1993), "Вперед, за скарбами гетьмана" (1993), серіалі "Роксолана. Улюблена дружина Халіфа" (1997) та інших.