ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліція продемонструвала коломийський ізолятор з новими євростандартами

Після ремонту у Коломиї  відкрили перший облаштований за європейськими стандартами . Він розрахований на 18 осіб. В ізоляторі 8 камер, у кожній з яких можуть утримуватися від 1 до 3 осіб.

Також в ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) є медичний кабінет і кімната для побачень. Усі камери обладнано санвузлом, необхідними меблями та телевізором. Про це повідомляють у Нацполіції області.

В охоронній системі закладу використано сучасне технічне обладнання, яке дозволяє ефективно організувати цілодобове відеоспостереження, зв’язок і пожежну сигналізацію. Затриманих забезпечуватимуть триразовим харчуванням, у душовій кімнаті є гаряча вода, а всі приміщення ІТТ опалюються автономною котельнею.

"Від сьогодні коломийські правоохоронці мають у своєму розпорядженні ІТТ європейського зразка. Основне завдання – забезпечити перебування затриманих на тих умовах і в тому порядку, які визначає закон", — говорить очільник поліції області Володимир Голубош.

Як повідомила представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Івано-Франківській області Крістіна Тягур, нове ІТТ відповідає рекомендаціям Європейського комітету протидії тортурам. Відкриття нового ІТТ в Коломиї спростить роботу у сфері утримання осіб затриманих в порядку ст. 208 КПК України на території області.

Для роботи працівникам нового ІТТ виділено службове авто Ford Transit. Новий ізолятор тимчасового тримання вдалося відремонтувати завдяки співпраці поліції та місцевої влади в рамках програми профілактики злочинності.