ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліцейські продовжують перевіряти дотримання прикарпатцями правил карантину

Поліція Івано-Франківщини продовжує контролювати виконання карантинних обмежень. Щодня правоохоронці перевіряють громадські місця, транспорт, заклади харчування, нічні розважальні заклади щодо дотримання карантинних вимог по запобіганню поширення коронавірусу.
 
Упродовж останніх вихідних (17-го та 18-го жовтня) поліцейські у складі мобільних груп перевірили близько 400 суб’єктів господарювання, серед яких заклади громадського харчування та торгівлі, розважальні заклади та перевізники, повідомляє обласна поліція.
 
Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо використання засобів індивідуального захисту (масок, рукавиць, дезінфекторів), наголошували на дотриманні соціальної дистанції та забезпечення інших карантинних вимог громадянами.
 
За результатами перевірки правоохоронці склали 11 протоколів за ст. ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: 4 протоколи на керівників торгових закладів та установ харчування, 1 - на керівника одного із ресторанів, 4 - відносно перевізників, 2 – на громадян, які перебували в громадському місці без захисних масок.
 
"Перевірки триватимуть і надалі, адже основною нашою спільною метою є подолання вірусу.
Поліція Івано-Франківщини закликає усіх громадян дбати про власну безпеку, а також про безпеку інших. Дотримуйтесь карантинних обмежень. Бережіть себе та рідних!" - зазначають поліцейські.
 
 
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.