"Покуття" (Коломия) програло брошнівським "Карпатам" у фіналі Кубка області з футболу. ФОТО

19 серпня на івано-франківському стадіоні "Рух" коломийське "Покуття" програло брошнівським "Карпатам" у фіналі Кубка області з футболу.

Командам не вдалось виявити переможця за 90 хвилин, через що довелось зіграти овертайми, які також завершились з рахунком 0:0. На "Покуття" і "Карпат" чекала серія пенальті, де сильнішими виявились гравці брошнівчан.

Кубок Івано-Франківської області.
Фінал
"Карпати" (Брошнів-Осада) - "Покуття" Коломия 0:0 (пенальті - 3:0)

Голи (серія пенальті): Громоляк (Карпати - 1:0), Топчевський (Покуття - 1:0, воротар), Гладенький Ю. (Карпати - 1:0, поперечина), Турчанський (Покуття - 1:0, поперечина), Романишин (Карпати - 2:0), Уграк (Покуття - 2:0, мимо), Семчук (Карпати - 3:0)

"Покуття": Плетеницький, Темерівський, Локатир, Петранюк, Турчанський, Хандій, Ковальчук А. (Керчу, 56'), Топчевський, Гаврилюк (Уграк, 82'), Савчук (Ілюк, 46'), Блащук

Попередження: Гудак, 37', Христонько, 99', Семчук, 115' – Локатир, 16', Хандій, 61', Темерівський, 120'

Арбітр: Липко Мирослав

До теми: "Покуття" (Коломия) - чемпіон Івано-Франківщини сезону 2019/20.

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.