ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

План роботи комунальників Коломиї на травень-червень 2019

Управління комунального господарства Коломийської міської ради опублікувало план роботи комунальників Коломиї на травень-червень 2019.
До вашої уваги, план:

Фрезерування ділянок із підвищеною ямковістю на вулицях: С.Стрільців, А.Чехова, перехресті вулиць А.Чехова- С.Стрільців, перехресті вулиць О.Довбуша-І.Майданського, О.Довбуша-І.Котляревського, бул.Л.Українки-В.Чорновола, вулиця Валова (від вул.В.Чорновола до вул.Р.Шухевича) та фрезерування ділянки на вулиці А.Міцкевича.

Також влаштування верхнього шару асфальтно-бетонного покриття на ділянках, котрі будуть фрезеровані.
Також планується укладання чорного щебню та чистовий шар на вулиці С.Стрільців, де на даний момент проводиться ремонт.


Також в плані робіт поточний ремонт струменевим методом на вулицях: Карпатська, вул.Кринична, вул.І.Мазепи, вул.С.Петлюри (до перехрестя С.Петлюри-Б.Хмельницького).

Також планується проведення поточного ремонту в мікрорайоні С.Стрільців, 39, а саме: влаштування та вирівнювання проїзду автогрейдером з додаванням щебню та влаштування водовідведення.

Проведення поточного ремонту в мікрорайоні Чайківського, а саме: влаштування та вирівнювання проїзду автогрейдером з додаванням щебню.

Планується провести об’єм роботи, щодо чистки колодязів ливневих каналізацій, оскільки за короткий час випала понаднормова кількість опадів.

До кінця травня комунальники планують закінчити роботу із ливневою каналізацією на вул.Й.Сліпого та вирівнювання дорожнього полотна із додаванням матеріалів.

Будемо сподіватися, що погодні умови дозволять вчасно виконати даний об’єм робіт.