ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Під час осіннього призову до армії заберуть 460 прикарпатців

26 вересня відбувся брифінг для представників ЗМІ за участю заступника голови облдержадміністрації – голови обласної призивної комісії Василя Івасика з питання «Особливості осіннього призову на строкову військову службу у Збройні сили та інші військові формування України у 2019 році».
 
Про це повідомляє пресслужба ОДА.

 З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби восени буде направлено 460 призовників:

  • у Збройні сили України – 285 чол.;
  • до Національної гвардії України – 130 чол.;
  • до Державної прикордонної служби – 25 чол.;
  • до Державної спеціальної служби транспорту – 20 чол.

Решта призовників рішенням призовних комісій  отримають відстрочку від призову за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти, професійної діяльності та ті, хто звільняються від призову на підставі статті 18 Закону.

Всі призовники, які будуть призвані під час осіннього 2019 року призову, будуть направленні для здобуття кваліфікованої підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого будуть розподілені для подальшого проходження військової служби у військових частинах.

«Військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в Операції об’єднаних сил на території Донецькій та Луганській областей не залучаються, натомість проходять військову службу у пунктах постійної дислокації військових частин», – наголосив голова обласної призовної комісії Василь Івасик.

На призовні дільниці відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» викликаються громадяни України віком від 18 до 27 років.

Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.

У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України (з 1 жовтня 2019 року).

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону, отримають відстрочки (стаття 17 Закону).

Призовники, яким надана відстрочка, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

На комплектування військ не направляються призовники, які не мають базової загальної середньої освіти, мають низькі морально-ділові якості, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовин та непридатні до військової служби за станом здоров’я.

За інформацією звертатися у Івано-Франківський обласний військовий комісаріат м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21.

Контактні телефони (0342) 57-27-22, 0637481896.